biuro@energiasloneczna.eu
+ 48 534 22 78 55
Lampy solarne
A A A

Lampy sorlarne Garden to nowoczesne lampy ogrodowe wykonane z tworzywa odpornego na korozję. Wyróżnia je klasyczny design, który doda uroku każdemu domowi. Doskonale oświetlają przydomowe ogródki i parkingi. Najważniejszą zaletą oferowanych przez nas lamp solarnych jest łatwość instalacji bez konieczności przekopywania ogródka, prowadzenia podziemnych przewodów elektrycznych, oraz użycia skomplikowanych urządzeń montażowych.

Łatwa instalacja i montaż lamp solarnych:Gdy tylko zapadnie zmrok, energia zmagazynowana w ciągu dnia, zaczyna zasilać żarówki LED. Umożliwia to system elektroniczny wbudowany w lampy Garden, który gwarantuje zaświecenie się lampy w momencie zaciemnienia panela fotowoltaicznego. Długość świecenia lampy zależy od pory roku, zachmurzenia oraz miejsca zainstalowania.

Latarnie Garden są proste w montażu i nie wymagają szczególnej konserwacji. Należy tylko dbać o to, by panel był czysty i zwracać uwagę, by nie zasłaniały go np. liście lub śnieg. Wyróżnia je klasyczny design, który wzbogaci urok każdego ogrodu i domu, utrzymanego w tradycyjnej stylistyce.

Maszt i ramiona lamp Garden, są wykonane ze specjalnego, lekkiego tworzywa, które jest wytrzymałe i odporne na korozję oraz działanie promieni UV, dzięki czemu nie zmienia koloru z upływem czasu. 

Zastosowania
Praktyczne
Zobacz więcej
Oferta dla
Firm
Szeroki zakres możliwości wykorzystania energii
Zobacz więcej
Elektrownie Słoneczne
Oferujemy realizację danej inwestycji od przygotowania projektu systemu PV, przez budowę elektrowni aż po przyłączenie do sieci energetycznej.

W swoich realizacjach używamy komponentów najwyższej jakości, gwarantujących maksymalną...
Newsletter
Chcesz otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach? Zostaw nam swój adres email:
Kontakt z Nami
+ 48 534 22 78 55
Elektrownie Domowe Elektrownie Przemysłowe Finansowanie O nas Kontakt
Copyright 2015 energiasloneczna.eu. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie stron www - iPolska.com.pl